Psiholoģiskā atbalsta grupa cilvēkiem ar depresiju (sestdienās)

0

Vai Tev bieži ir slikts garastāvoklis, interešu trūkums, nogurums un enerģijas izsīkums?  Vairs neiepriecina lietas un notikumi, kuri agrāk sagādāja prieku?  Iespējams, Tev ir depresija. Taču ar atbalstu un apkārtējo cilvēku palīdzību var uzveikt depresiju un atgūt dzīvesprieku!

Tiksimies brīvā, draudzīgā, nelielā līdz 10 cilvēku grupā.

Tikšanās Rīgā, Elizabetes ielā 31, pagalmā, (3. stāvā).

Gaidīsim gan sievietes, gan vīriešus, no 18 – … gadiem

Grupa notiek regulāri katru nedēļu, sestdienās, plkst. 18.00 – 20.00.

Ko var dot atbalsta grupa:

  • Satikt cilvēkus ar līdzīgām problēmām;
  • Atklāti runāt un dalīties par savu pieredzi un uzzināt citu cilvēku pieredzi;
  • Uzzināt ko jaunu par depresiju, palīdzības iespējām;
  • Saņemt morālu atbalstu un iedrošinājumu;
  • Rast spēku un cerību mainīt esošo situāciju;
  • Kopīga brīvā laika pavadīšana, ik pa laikam tiek organizēti dažādi pasākumi, ekskursijas.

Grupu vada:  klīniskā psiholoģe Natālija Morozova,  grupas organizētāja un koordinētāja “Saules zīmes” vadītāja Kristīne Leja.

Natālijas Morozovas tālr.: 22137882 mājas lapa: http://www.tavaiizaugsmei.com/
1e5f305

Kristīnes Lejas personiskā pieredze ar depresiju vari iepazīties: http://www.sauleszimes.lv/raksts-zurnala…

Untitled4

 

 

 

Ieeja par ziedojumiem (vēlams 5 EUR).

Iepriekš obligāti jāpiesakās!

Uzraksti brīvā formā vēstuli par sevi un to, kāpēc vēlies apmeklēt grupu un nosūti uz e-pastu: Nataalija.M@gmail.com vai piezvani, pastāsti: tel.: tālr.: 22137882

DEPRESIJAS PAŠNOVĒRTĒŠANAS TESTS:  http://depresija.lv/pasnovertesanas-tests/

Grupas dalībnieku atsauksmes par grupu

  • “Nemaz nebiju cerējusi, ka grupa man dos tik daudz atbalsta un sapratnes. Iepazīstot cilvēkus, viņu dzīves stāstus un daloties ar savām izjūtām, var raudzīties uz lietām no cita skatpunkta, pieņemt sevi un nejusties vientuļi ar savām problēmām. Katru reizi grupā es uzzinu kaut ko jaunu, gūstu kādu atziņu vai secinājumus. Grupā es jūtos ļoti brīvi, te katrs pat var izvēlēties, cik daudz stāstīt par sevi, cik daudz iesaistīties sarunās. Ar cieņu, Sabīne”

  • “Sākotnēji es atnācu uz atbalsta grupu vairāk intereses pēc. Bažījos, vai nebūs nomācoši, kad satiksies vairāki depresīvi cilvēki. Tagad, kad esmu iepazinusi šos cilvēkus,  galvenais iemesls, kādēļ apmeklēju grupu, ir tieši viņi. Protams, arī vadītāja Ulrika! Nekādi nebiju iedomājusies,  ka ar depresiju sirgstošie ir tik interesantas un aizraujošas personības. Klausoties viens otra stāstus un pieredzi,  rodas iespēja palūkoties gan uz savu situāciju,  gan uz dzīvi kopumā no dažādām perspektīvām. Es nosaukumā ietverto atbalstu izjūtu reāli. Ļoti liels paldies Kristīnei Lejai, kas radīja šo grupu! Maija”

  • “Grupa ir satikšanās ar cilvēkiem, kam ir līdzīgas grūtības kā man (depresija). Tā ir vieta, kur tikt uzklausītam bez pārmetumiem un uzklausīt arī citu stāstus. Bet tas nav vienīgais, kas notiek grupā. Kas man stāv pāri visam ir tas, ka tieši pateicoties grupai, esmu atklājusi dažādas pieejamas terapijas, grāmatas, iespējas un kopumā jaunas zināšanas pa to, kas palīdz cīnīties ar to mokošo sajūtu, kas ir depresija. Un tas dod cerību. Aija”

 

Pasākumu līdzfinansē Rīgas Domes labklājības departaments. rdld_small

Iesaki.